Praca w Łodzi. Reganta, lider w branży poligraficznej, zatrudni 50 osób

Reganta to łódzka spółka, jedna z najbardziej innowacyjnych firm branży poligraficznej w Polsce. Dzięki intensywnemu rozwojowi w 2022 planuje stworzyć 50 nowych miejsc pracy.

fot. ŁÓDŹ.PL
Reganta to lider w branży poligraficznej

Reganta – spółka z branży poligraficznej, dostarcza swoje rozwiązania dla największych firm w kraju i za granicą. W gronie jej klientów są m.in. Coca-Cola, Lotos, Procter & Gamble i Truvant Europe. 

Kreatywna energia Łodzi

- Już dziś jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm branży poligraficznej w Polsce. Chcemy dalej rozwijać naszą działalność w Łodzi, bo uwielbiamy kreatywną energię tego miasta. A przede wszystkim jego ducha przedsiębiorczości i zaradności, który jest wpisany w tożsamość łodzian. – mówi Igor Szlaski, właściciel i prezes firmy Reganta. To łodzianin, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, który na wczesnym etapie swojej drogi zawodowej pracował w warszawskiej korporacji, a następnie wrócił do rodzinnego miasta, by stworzyć tu własny biznes.  

Obecnie Reganta to jeden z technologicznych liderów w sektorze druku. Spółka posiada nowoczesny park maszynowy, własny transport oraz agencję brandingową. Koncentruje się na budowaniu trwałych i efektywnych połączeń pomiędzy markami a konsumentami.

W tak szybkim rozwoju firmy niebagatelną rolę odegrało wsparcie funduszy Unii Europejskiej. Reganta uzyskała dofinansowanie na zakup nowoczesnych maszyn drukarskich od amerykańskiego producenta. Między innymi te inwestycje umożliwią firmie jeszcze szersze działanie na rynku europejskim i pozwolą stworzyć kolejne miejsca pracy dla specjalistów z Łodzi. W pierwszym kwartale 2022 roku powiększy zespół o 50 etatów.

50 nowych miejsc pracy

- Po 8 latach od powstania firma zatrudnia 75 osób, a w 2022 planuje stworzyć 50 nowych miejsc pracy  – mówi Adam Pustelnik pierwszy wiceprezydent miasta Łodzi – Nasze miasto potrzebuje zarówno centrów usług wspólnych, zagranicznego kapitału, ale też innowacyjnego przemysłu. Taką firmą jest Reganta, która stosuje innowacyjne technologie, jest w ciągłym procesie zmian i udoskonaleń. – dodaje.

Inwestycja firmy niewątpliwie sprzyjać będzie rozwojowi specjalizacji Łodzi jako ośrodka kreatywnego i gospodarczego. Działalność Reganty nawiązuje przecież do najlepszych tradycji miasta jako polskiego centrum wzornictwa i projektowania.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ