Remont sygnalizacji na Włókniarzy. Od kiedy i na jakim odcinku? [SZCZEGÓŁY]

Dwa tygodnie potrwa remont sygnalizacji na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. św. Teresy, co spowoduje utrudnienia dla kierowców.

Al. Włókniarzy
Al. Włókniarzy

Od 11 września przez dwa tygodnie potrwają prace na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. św. Teresy. Wymiana okablowania i masztów wymaga wyłączenia sygnalizacji. Dlatego też, aby zapewnić bezpieczeństwo pieszym i możliwość wykonania prac, ruch po al. Włókniarzy ograniczony zostanie do jednego pasa. Zmieni się też trasa linii 89 w kierunku Radogoszcza.

Jadąc al. Włókniarzy na Radogoszcz przejedziemy prosto jednym prawym pasem ruchu oraz skręcimy w prawo. Nie będzie możliwości skrętu w lewo. Analogiczna sytuacja będzie, gdy pojedziemy al. Włókniarzy w stronę centrum. Natomiast jadąc ul. św. Teresy zarówno od ul. Brukowej, jak i od ul. Zgierskiej przy al. Włókniarzy skręcimy tylko w prawo. 

Zmienioną trasą pojedzie linia 89. Po swojej trasie dojedzie do skrzyżowania ul. św. Teresy z al. Włókniarzy, a następnie al. Włókniarzy do ul. Pojezierskiej, gdzie zawróci i ponownie pojedzie al. Włókniarzy w kierunku Radogoszcza.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ