Udana inauguracja. Piłkarki ręczne ChKS PŁ od wygranej rozpoczęły rundę rewanżową

Od zwycięstwa 22:18 z KS AZS AWF Warszawa piłkarki ręczne ChKS PŁ rozpoczęły rundę rewanżową w grupie C I ligi. Po tym sukcesie łodzianki zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Na tym etapie rywalizacji ekipa z Kosynierów Gdyńskich powinna mieć już za sobą dziesięć spotkań, jednak w tabeli ma uwzględnione wyniki ośmiu meczów. Wciąż nie został zweryfikowany rezultat z szóstej serii, w której zawodniczki ChKS PŁ we własnej hali miały się mierzyć z JKS San Jarosław. Rywalki nie dotarły do Łodzi i spotkanie nie doszło do skutku. Wyjazdowa konfrontacja z UKS Varsovia została natomiast przełożona na 6 kwietnia. W tej sytuacji łodzianki mają na koncie sześć zwycięstw, dwie porażki i 18 pkt. Do drugiego w klasyfikacji MKS AZS UMCS Lublin tracą sześć oczek, a nad zajmującym czwarte miejsce SPR Handball Rzeszów mają punkt przewagi.

W 11. kolejce ChKS PŁ zagra na wyjeździe z drużyną AZS Uniwersytet Warszawski (25 lutego, godz. 19:30).

ChKS PŁ Łódź – KS AZS AWF Warszawa 22:18 (12:10). Bramki dla ChKS PŁ: Natalia Stala 7, Martyna Agata 4, Milena Walicka 3, Natalia Szmigielska 2, Martyna Stajuda 2, Wiktoria Szymczak 2, Karolina Niedbała 1, Aleksandra Micota 1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ