Unihokej. AZS PŁ UMED Cochise Burger rozpoczyna rok od zwycięstwa!

Rok 2023 bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy AZS PŁ UMED Cochise Burger. W pierwszym meczu po przerwie świąteczno-noworocznej łodzianie okazali się mało gościnni i pewnie pokonali zawodników JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk. Po tym meczu w tabeli Ekstraligi Unihokeja Mężczyzn akademicy nadal zajmują czwartą lokatę. Ta pozycja gwarantuje awans do fazy play-off, a tym samym udział w walce o medale.

Rok 2023 bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy AZS PŁ UMED Cochise Burger, fot. Binna Bi
5 фотоs
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (5)

Spotkania kończące 2022 r. i rozpoczynające rok 2023 ekipa z Łodzi rozgrywała w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego. W starciach z dwiema najsłabszymi drużynami rozgrywek w pełni wykorzystała atut własnego boiska. W połowie grudnia w spotkaniu z zamykającym tabelę UKS-em Absolwent Siedlce gospodarze zwyciężyli 8:5. W 8. minucie wynik otworzył Robert Krawczyk, a później na listę strzelców w łódzkim zespole wpisywali się: dwa razy Jan Dyśko, ponownie Krawczyk, Mateusz Kołodziejski, Łukasz Wroński, Kacper Tyczkowski oraz Marcin Hubicki.