8 milionów gości Aquaparku Fala i rekordowe wakacje w historii obiektu!

Aquapark Fala, który w 2023 r. będzie obchodził 15 lat istnienia, bije kolejne rekordy. W piątek, 2 września odwiedził go 8-milionowy gość, a w samym lipcu i sierpniu na basenach bawiło się blisko 325 tysięcy łodzian i turystów. To rekord w historii aquaparku.

fot. LODZ.PL
Aquapark Fala zanotował rekordowe wakacje

Nie minął nawet rok od momentu, gdy Falę odwiedził siedmiomilionowy gość. 2 września był z pewnością udanym dniem dla pana Adama, który – wraz z synem Kacprem – odwiedził Aquapark Fala. Jako ośmiomilionowy odwiedzający Falę pan Adam otrzymał kartę abonamentową o wartości 1200 zł oraz nagrody rzeczowe.

Rekordowe wakacje w Aquaparku Fala

To jednak nie koniec rekordów. W lipcu i sierpniu Falę odwiedziło blisko 325 tys. klientów. – W lipcu było ponad 153 tysiące gości, a w sierpniu ponad 170 tys. – mówi Andrzej Pirek, prezes aquaparku. – Pobiliśmy wszelkie rekordy, nawet te z najlepszego dotychczas w historii 2019 roku, sprzed czasów pandemii covid. Bardzo się z tego cieszę. Będziemy dalej inwestować w nasz obiekt, by łodzianie i goście w cenie biletu mieli jeszcze więcej atrakcji. Do końca 2022 r. zakończymy cztery nowe inwestycje, o których będziemy informować naszych gości na bieżąco – zapowiada prezes Pirek.

ZOBACZ TAKŻE