Co przyniesie 2023 rok? Opowiada wróżka pochodząca z Łodzi [WYWIAD]

Dla wielu Polaków miniony rok był trudny. W najbliższym czasie warto zacząć podejmować przemyślane decyzje i skupić się na zacieśnianiu relacji z bliskimi. O tym, na co szczególnie należy zwrócić uwagę w 2023 r., opowiada Halina Kazusek, jasnowidzka z wieloletnim doświadczeniem.

wrozka
Halina Kazusek urodziła się w Łodzi i mieszkała tutaj przez pół wieku

Konrad Wojtczak: Podsumujmy miniony rok.

Halina Kazusek: To był czas ostrzeżenia. Świat dobitnie pokazał, co może nas spotkać i co może się stać, jeżeli nie zastanowimy się nad naszym postępowaniem i nie zaczniemy myśleć. Cały czas mieliśmy do czynienia z koronawirusem, walczymy z inflacją, a w Ukrainie trwa wojna. Rok 2022 ostrzegł nas przed tym, że w każdej chwili możemy wszystko stracić – zdrowie, rodzinę, pieniądze, a nawet życie.

Spodziewała się Pani, że będzie tak trudno?

Tak. Ponieważ wywodzę się z rodziny o dużej świadomości pokoleniowej i darze, wiedziałam, co może nastąpić. Zanim przyszły wojna i koronawirus, miałam prorocze sny, w których widziałam chorych i umierających ludzi.

Jak żyć w tych trudnych czasach?

Trzeba wykorzystywać to, co mamy. Polacy są bardzo mądrym narodem z dużym instynktem samozachowawczym. Przez wieki musieliśmy sobie radzić w trudnych sytuacjach i wychodziliśmy z nich obronną ręką. Jeżeli mowa o inflacji – warto wrócić do starych nawyków i zacząć żyć oszczędnie. Naprawdę nie musimy w to wkładać zbyt wiele wysiłku. Ograniczmy się do tego, co jest potrzebne, i nie kupujmy zbędnych rzeczy. Rozsądnie gospodarujmy pieniędzmi, unikajmy zobowiązań i kredytów. Jeśli zaczniemy skutecznie działać, skutki kryzysu uda się zminimalizować, a nawet polepszy się nasza przyszłość.

Zauważyła Pani w 2022 roku wzrost liczby klientów?

Tak, zdecydowanie. Ludzie przychodzą do mnie z poważnymi problemami. Najczęściej dotyczą one spraw osobistych, np. związku. Przez pandemię i przez to, co się dzieje, problemów jest dużo więcej. Wiele osób nie radzi sobie ze zdrowiem, nauką i dziećmi. Wróżki stały się doradcami duchowymi i przewodnikami przez życiowe kryzysy. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby na swojego doradcę życiowego wybierać osoby, które mają dużą wiedzę ogólną o świecie. Powinny być wykształcone, oczytane i pełne empatii. To ostatnie przydaje się zwłaszcza wtedy, kiedy trzeba przekazać klientowi trudną prawdę.

W jaki sposób to robić?

Mnie akurat pomaga to, że specjalizuję się w psychologii sukcesu. Moim głównym celem jest doprowadzenie klienta do tego, aby mu się w życiu udało. Ostrzegam przed chorobami, stratami i pułapkami losu. W tych czasach o nieprzemyślane decyzje wcale nie jest trudno. Uczę tego, że trzeba próbować różnych rzeczy do skutku i że codzienność daje nam wiele szans. Trudną prawdę przekazuję dopiero wtedy, gdy człowiek już się ze mną oswoi.

Czego możemy spodziewać się w tym roku?

2023 r. to numerologiczna siódemka. Kartą tarota, która symbolizuje ten czas, jest rydwan. Wszystko nabierze ogromnego pędu, nastąpi duże przyspieszenie różnych zdarzeń – gospodarczych i politycznych. Ludziom będzie bardzo trudno dostosować się do nadchodzących zmian i niespodziewanych zwrotów akcji. W tej chwili nastąpiło starcie dwóch filozofii – tej, według której człowiek jest najważniejszy, i tej rosyjskiej, dla której liczą się tylko cele imperium. Trzeba zacząć wykonywać przemyślane kroki i budować wokół siebie sieć życzliwych ludzi. Kochajmy prawdziwie i namiętnie, pielęgnujmy przyjaźnie. Traktujmy zwierzęta z empatią i przestańmy niszczyć naszą planetę. 2023 r. to dobry czas na zdobywanie nowych umiejętności i źródeł dochodów.

Jak będą wyglądać dalsze losy Ukrainy?

My, Polacy, musimy bardzo pomóc Ukrainie. Ten rok jest decydujący w sprawie wojny. Powinniśmy starać się zintegrować świat, aby przeciwstawić się okrucieństwu. Kluczowa jest przede wszystkim solidarność. Nie zapominajmy o tym, że w kraju sąsiadującym z nami trwa terror, a ludzie są torturowani, gwałceni i mordowani. Warto, aby Polska mocno angażowała się w pomoc Ukrainie i organizowała wsparcie z całego świata. Jeśli nie podejmie się zdecydowanych działań, wojna się rozprzestrzeni.

Halina Kazusek urodziła się w Łodzi i mieszkała tutaj przez pół wieku. Później przeprowadziła się do Justynowa. Pochodzi z rodziny, która od lat zajmuje się wróżeniem. Jest jasnowidzką, medium, dietetyczką medyczną i specjalistką w dziedzinie psychotroniki. Łączy w swojej pracy psychologię z numerologią, astrologią oraz kartomancją. Wróży z tarota, run, kart klasycznych, anielskich, cygańskich i Lenormand.

ZOBACZ TAKŻE