Filmteractive Festival 2023. Nadchodzi 12. edycja łącząca sztukę, nowe technologie i marketing

Podczas 12. edycji Filmteractive Festival odbędą się wydarzenia, które prezentują trendy, nowe technologie i nowatorski marketing oraz pokazują jak łączyć ze sobą te zagadnienia.

fot. Filmteractive Festival
Filmteractive Festival 2023. Nadchodzi 12. edycja wydarzenia o sztuce, nowych technologiach i marketingu

Filmteractive Festival jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza sztuki, nowatorskiego marketingu i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace, a przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i technologię.

12. edycja Filmteractive Festival ponownie odbędzie się w internecie w dniach 25-27.11.2022 r.– transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebook i YouTube.

Wśród zaproszonych gości jest aż 26 ekspertów z Polski i ze świata, w tym osoby związane ze światem biznesu oraz sztuki: Enara Nazarova (wybrana jako jedna z 30 topowych głosów promujących Metaverse, wiceprezeska ds. Metaverse w Hype Partners, założycielka ARMOAR i gospodarz wiodącej cyfrowej społeczności modowej DIFA Club), Dominika Kaczorowska-Spychalska (dyrektorka Centrum Inteligentnych Technologii Uniwersytetu Łódzkiego), Jaclyn Siu (COO i współzałożycielka ZHEN., platformy uwierzytelniania dzieł sztuki opartej na blockchain), Michał Niemczycki (co-founder/head Strategy at Kleks.Academy) , Daniel Colaianni (dyrektor naczelny Academy of International Extended Reality & VR Awards), Marcus Holmström (współzałożyciel & CEO jednego z czołowych studiów deweloperskich Roblox – The Gang Sweden), Michael Herriger (CEO i współzałożyciel Atlas Creative, jednego z najlepszych Fortnite Studios) oraz przedstawiciele platform Google i Meta (dawniej Facebook).

Więcej informacji na www.filmteractive.eu

ZOBACZ TAKŻE