Great September. Kortez, Król i Bedoes wystąpią podczas wydarzenia

Festiwal Great September, przełożony na 20–22 października, będzie jeszcze bogatszy w muzykę. W nowym terminie główna scena festiwalu będzie funkcjonować o jeden dzień dłużej niż pierwotnie zakładano, a program imprezy powiększył się o nowych wykonawców, którymi będą Bedoes, Kortez i Król!

fot. mat. pras.
Program imprezy powiększył się o nowych wykonawców, którymi będą Bedoes, Kortez i Król
3 zdjęcia
fot. mat. pras.
fot. mat. pras.
fot. mat. pras.
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Ponad 100 wykonawców

Na głównej scenie Great September w EC1 odbędzie się łącznie siedem koncertów. W czwartek, 20 października, wystąpią na niej Ralph Kaminski i Król. Dzień później, w piątek 21 października, przejmą ją we władanie Bedoes i Kacperczyk. W sobotę, 22 października, na estradzie przy Centrum Nauki Techniki zaśpiewają: Kortez, Julia Wieniawa i Kinny Zimmer. 

Great September Showcase Festival & Conference równolegle odbywać się będzie także na scenach kilkunastu łódzkich klubów, na których w ciągu trzech dni imprezy zaprezentuje się ponad 100 wykonawców – od zespołów dopiero wychodzących z garażu po już uznane i popularne. Zagrają i zaśpiewają m.in.: Igor Herbut, Bryska, Drobne Niepokoje, Gimnastyka Artystyczna, Karolina Błońska, Kadabra Dyskety Kusaje, Kisu Min, Lor, MAS, Mop, Panilas, Postman, Pull The Wire, Szczyl, Thekayetan, Wij, Wrona oraz Youth Novels. Konferencyjna część festiwalu zagości w Strefie Piotrkowska 217.

Bilety na Great September

Wejściówki na festiwalowe koncerty można kupić za pośrednictwem serwisów eBilet oraz Eventim. Cena biletu na 3 dni wynosi 149 zł. Szczegóły na stronie internetowej festiwalu Great September.

ZOBACZ TAKŻE