Hala EXPO Łódź wznawia działalność. To koniec szpitala tymczasowego

Hala EXPO Łódź od maja wznawia działalność. Kalendarz wydarzeń, 20 maja, otwiera konferencja Wielka Integracja 4.0. Przestrzeń znów stanie się biznesowym centrum Łodzi organizując konferencje, targi i wystawy.

fot. Google Street View
Hala EXPO Łódź od maja wznawia działalność

Szpital tymczasowy umieszczony w hali EXPO Łódź, decyzją wojewody łódzkiego, z ostatnim dniem kwietnia zakończył działalność. Miejsce wraca do swojej pierwotnej funkcji – działalności targowo-wystawienniczej. 13 000 mkw. przestrzeni czeka na ponowne zagospodarowanie. Hala – na wystawy, sale i aula – na konferencje i wystąpienia, a foyer – na tętniące życiem spotkania biznesowe. 11 maja 2022 o godz. 11:00 to data symbolicznego, ponownego otwarcia hali EXPO Łódź – dla nowych klientów i dla tych, którzy są związani z tą przestrzenią od dawna. Organizatorzy czekają na nowych najemców, ciekawe wydarzenia.

– Targi wspierają, a wręcz napędzają gospodarkę miast. Podobnego zdania jest m.in. Polska Izba Przemysłu Targowego, która zwracają uwagę, że targi odgrywają istotną rolę w ożywieniu gospodarczym, dzięki nim MŚP mogą się rozwijać, targi pomagają w międzynarodowej promocji polskich produktów i marek, a przede wszystkim funkcjonowanie targów, to zapewnienie i ochrona tysięcy miejsc pracy. Wierzę, że zarząd spółki, który już pracuje nad umowami na wydarzenia targowe w tym roku, zrobi wszystko, aby jak najwięcej imprez targowych do naszego miasta przyciągnąć – mówił Adam Pustelnik, pierwszy wiceprezydent miasta Łodzi.

– Bardzo się cieszymy, że możemy wrócić do profilu swojej działalności i robić to, co umiemy najlepiej – organizować wydarzenia. Zapraszamy do wynajmu przestrzeni i z nową energią czekamy na kolejne wyzwania – mówi Anna Adamska-Makowska, prezeska EXPO Łódź.

Pierwsze wydarzenie po przerwie to Wielka Integracja 4.0, czyli 3 dni skoncentrowanej wiedzy biznesowej na temat kryptowalut, nieruchomości, finansów i rozwoju osobistego. Konferencja dla przedsiębiorców i przedsiębiorczyń odbędzie się 20-22 maja i jest organizowana przez Akademię Bogactwa Kuby Midela.

ZOBACZ TAKŻE