Praca w Łodzi. Sii Łódź świętuje 10-lecie i szuka 150 pracowników. Kogo rekrutuje?

Sii Łódź to już ponad 500 specjalistów i 10 lat istnienia na lokalnym rynku. Oddział cały czas prężnie się rozwija, o czym świadczy ponad 150 aktywnych ogłoszeń o pracę. Poszukiwane są osoby nie tylko związane z obszarem IT. Stale rozbudowywane są również działy księgowości, marketingu i administracji.

fot. ŁÓDŹ.PL
Firma Sii szuka ponad 150 pracowników na lokalnym rynku

– W 2012 roku deklarowaliśmy zatrudnienia na poziomie 80 osób. Dzisiaj jest już nas ponad 500, a liczymy, że w 2022 roku dołączy do nas kolejnych 100 specjalistów. Od 7 lat zdobywamy tytuł Great Place to Work. Według tego badania aż 93% z łódzkich pracowników uznało, że biorąc pod uwagę całokształt, Sii jest wspaniałym miejscem pracy. To napędza nas do działania – mówi Maciej Topczewski, Regional Director Sii Łódź.

W Sii Łódź realizowane są projekty dla międzynarodowych marek takich jak: PUMA, Ingenico, ABB, Nordea, Georg Fischer, BSH. Tak rozbudowane portfolio klientów sprawia, że poszukiwani są specjaliści z różnych obszarów: Developerzy Java, .NET. C++, Mobile (iOS/Android), architekci, testerzy manualni i automatyzujący, inżynierowie DevOps, analitycy biznesowi, Project Managerowie, specjaliści help desk ze znajomością języków obcych, eksperci Business Intelligence oraz Salesforce.

Praca dla osób z doświadczeniem i studentów

Szeroki wachlarz projektów to również możliwość rozwoju i zmiany dla specjalistów wewnątrz organizacji. Dzięki aplikacji Job Changer każdy z pracowników może nie tylko zawnioskować o zmianę projektu, ale również stanowiska. W Sii Łódź swoją karierę mogą rozpocząć również studenci. Obecnie trwa rekrutacja do Letniej Akademii Talentów, wakacyjnej edycji<link https://sii.pl/student/> programu stażowego</link>, wspieranego w ramach akcji Młodzi w Łodzi. We wrześniu zostanie także uruchomiona Tosca Academy – szkółka umożliwiająca testerom manualnym podniesienie kwalifikacji i rozwoju w obszarze automatyzacji.

Świętują i pomagają „po łódzku”

W związku z 10-leciem Sii Łódź i przekroczeniem 500 pracowników firma zaplanowała szereg aktywności związanych z celebrowaniem sukcesów. Dużym przedsięwzięciem będzie wspólna inicjatywa podczas łódzkiego Biegu Fabrykanta, którego Sii zostało strategicznym partnerem.

– Po raz 11. zawodnicy będą mogli rywalizować w Biegu Fabrykanta, którego trasa poprowadzona jest po terenie Księżego Młyna, czyli jednej z najstarszych i najbardziej charakterystycznych części Łodzi, co nadaje imprezie niepowtarzalnego klimatu – mówi Bartłomiej Sobecki, Organizator Biegu Fabrykanta.

Bieg Fabrykanta odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku. W wydarzeniu udział weźmie blisko 100 biegaczy z Sii, którzy rejestrując się, mogą wybrać ścieżkę charytatywną. Ponadto każdy z pracowników może zgłosić swoją chęć pomocy, kibicując oraz zostając wolontariuszem w punkcie z wodą.

– Podczas rejestracji każda osoba będzie mogła zdecydować czy wybrać standardowy pakiet startowy, czy ścieżkę charytatywną i przekazać kwotę 10, 20 lub 50 złotych na Fundację Gajusz. Dzięki wewnętrznemu programowi Sii Power Volunteers podwoimy zebrane środki – dodaje Maciej Topczewski.

Rejestracja na wydarzenie rozpoczęła się 10 maja na<link https://www.biegfabrykanta.pl/> stronie internetowej Biegu Fabrykanta</link>. W pomoc fundacji będą mogły zaangażować się również osoby, które nie należą do fanów tego sportu. Na tę okazję została uruchomiona<link https://gajusz.org.pl/pomoz-teraz/przywroc-dziecinstwo/> specjalna zbiórka</link>, która będzie otwarta do dnia biegu.

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się w <link https://sii.pl/oferty-pracy/lodz/>zakładce z ofertami pracy</link>.

ZOBACZ TAKŻE