Ulica Żywiołów za złotówkę! Kiedy skorzystamy z atrakcji w EC1 taniej?

We wrześniu Ulicę Żywiołów w EC1 w wybranych godzinach można odwiedzić taniej. Z happy hours można skorzystać w wybrane dni tygodnia.

Ulica Żywiołów - fot. LODZ.PL
Na Ulicy Żywiołów dzieci znajdą masę atrakcji! , fot. LODZ.PL
7 zdjęć
fot. LODZ.PL
fot. LODZ.PL
fot. LODZ.PL
fot. LODZ.PL
fot. LODZ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2022/2023 oferta Ulicy Żywiołów została rozbudowana o nowe warsztaty dla przedszkoli i szkół, ale też dla klientów indywidualnych szukających atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu po lekcjach, w samym centrum Łodzi.

Dla rodziców poszukujących nietuzinkowych zajęć dla swoich pociech przygotowano specjalne warsztaty pozaszkolne. To m.in. zajęcia koordynacyjne, joga, kreatywna nauka angielskiego czy... kodowania! 

Ulica Żywiołów w EC1 taniej

Na wszystkich gości, którzy zdecydują się odwiedzić Ulicę Żywiołów od wtorku do piątku, miedzy 16:00 a 18:00, czeka specjalna cena biletu w wysokości TYLKO 1 zł. Promocja trwa do 30 września 2022.

Czym jest Ulica Żywiołów w EC1?

Ulica Żywiołów to przestrzeń mądrej zabawy dla dzieci w wieku 3 do 12 lat, stworzona do poznawania świata w ruchu, wokół tematu pięciu żywiołów: wody, ziemi, życia, ognia i powietrza. Wykreowany dla najmłodszych świat eksperymentów i aktywności ruchowych wciąga w wir zabawy, pozwala przeżyć wyjątkową przygodę, poznawać otaczający świat oraz zdobywać wiedzę dotyczącą nauki i techniki.

ZOBACZ TAKŻE