Lady Grembach Łódź zostały klubowymi mistrzyniami świata! [ZDJĘCIA]

Zawodniczki Lady Grebmach Łódź sięgnęły po klubowe mistrzostwo świata w beach soccerze. W zawodach rozgrywanych we Włoskim Cagliari łodzianki okazały się bezkonkurencyjne, a w meczu, który zdecydował o zdobyciu trofeum, pokonały FC 10 Zgierz.

Lady Grembach Łódź - mat. pras.
Lady Grembach Łódź zostały klubowymi mistrzyniami świata! , mat. pras.
5 zdjęć
mat. pras.
mat. pras.
mat. pras.
mat. pras.
mat. pras.
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

W turnieju brało udział pięć najlepszych ekip z całego świata, w tym dwie z Polski. Już od początku to łodzianki prezentowały się lepiej. W pierwszym meczu wygrały aż 9:2 z FBA Beach Soccer. Drugi mecz padł łupem przeciwniczek. Zawodniczki Grembacha uległy japońskiemu Lazo Apego. Jednak zwycięstwo 2:0 z Brazylijkami z Barra de Santiago sprawiło, że zespół z naszego miasta wciąż liczył się w walce o końcowy triumf.

Rywalem drużyna... ze Zgierza

Warunkiem koniecznym do sięgnięcia po laur zwycięstwa było pokonanie zespołu ze Zgierza. W derbowym starciu łodzianki zaczęły lepiej i dość szybko uzyskały prowadzenie 3:0. Jednak rywalki były nieustępliwe i doprowadziły do wyniku 3:2. Na odwrócenie losów meczu zabrakło czasu i to Lady Grembach Łódź przywiozły do Polski puchar dla najlepszej klubowej drużyny na świecie. 

ZOBACZ TAKŻE