Zrób sobie zdjęcie z pucharem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet!

Mierzący 44 centymetry wysokości i ważący ponad 30 kilogramów puchar stanął w witrynie Łódzkiego Centrum Wydarzeń przy ulicy Piotrkowskiej 87. Trofeum, o które walczyć będą zawodniczki z 24 reprezentacji, będzie gościło w Łodzi do czwartku 22 września.

Puchar FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet - fot. ŁÓDŹ.PL
Zrób sobie zdjęcie z pucharem, o który powalczą siatkarki! , fot. ŁÓDŹ.PL
4 zdjęcia
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet odbędą się w dniach 23 września – 15 października w Polsce i Holandii. Oprócz Łodzi, mecze w naszym kraju toczyć się będą w Gdańsku i Gliwicach, zaś w Holandii rozegrane zostaną w halach w Arnhem, Rotterdamie, Gelderland i Apeldoorn (tu odbędzie się finał).

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet w Łodzi

W naszym mieście w dniach 29 września – 1 października siatkarską rywalizację w Sport Arenie toczyć będą reprezentacje grupy C, czyli Kanada, Kazachstan, Serbia, Niemcy, Bułgaria oraz Stany Zjednoczone. Obydwie łódzkie hale będą też arenami zmagań drugiej rundy, która odbędzie się od 4 do 8 października. Jeśli reprezentacja Polski, grająca rundę grupową w Gdańsku, awansuje do drugiej fazy rozgrywek, to swoje mecze rozegra w Atlas Arenie. Sport Arena również będzie halą, na której rozegrane zostaną spotkania tej części mistrzostw.

Bilety na mecze można kupić na ebilet.pl. Ceny zaczynają się od 19 złotych.

ZOBACZ TAKŻE