Metal Hammer Festival w Atlas Arenie. Powrót kultowego zespołu! Od kiedy sprzedaż biletów?

Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 5 czerwca 2023 r. w łódzkiej Atlas Arenie. Headlinerem festiwalu będzie formacja, której powrót na koncertową scenę jest jednym z największych metalowych wydarzeń. Mowa o zespole Pantera!

Metal Hammer Festival w łódzkiej Atlas Arenie
Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 5 czerwca 2023 r. w łódzkiej Atlas Arenie, fot. mat. pras.
3 zdjęcia
Metal Hammer Festival w łódzkiej Atlas Arenie
Metal Hammer Festival w łódzkiej Atlas Arenie
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Pantera

To będzie najgłośniejszy powrót na koncertową scenę. Po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie można na żywo usłyszeć materiał z kultowych płyt Pantery, które definiowały metalową scenę lat 90. Phil Anselmo i Rex Brown, a wraz z nimi setki tysięcy fanów na największych przyszłorocznych festiwalach, celebrować będą dzieła jednej z najbardziej wpływowych metalowych formacji na świecie. 

Pantera to jeden z najbardziej utytułowanych i wpływowych zespołów metalowych wszech czasów. Ten bezkompromisowy kwartet, w składzie którego znalazł się wokalista Philip Anselmo, gitarzysta Dimebag Darrell, jego brat - perkusista Vinnie Paul i basista Rex Brown, odniósł sukces w latach 90. dzięki licznym złotym i platynowym albumom, wyprzedanym trasom koncertowym, dzikim występom na żywo i czterem nominacjom do Grammy. Formacja nagrała 9 albumów studyjnych, wśród których znalazły się takie kultowe płyty, jak np. „Cowboys from Hell” (1990), „Vulgar Display of Power” (1992) czy „Far Beyond Driven” (1994). Czwórka z Teksasu nadal inspiruje rzesze kolejnych muzyków, jednocześnie zdobywając miliony szalenie oddanych fanów na całym świecie.

Oprócz Pantery na scenie pojawią się również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, które zostaną zapowiedziane niebawem.

Metal Hammer Festival - bilety

Ceny biletów w przedsprzedaży:

Płyta – 350 zł

Siedzące kat. 1 – 420 zł

Siedzące kat. 2 – 380 zł

Siedzące kat. 3 – 320 zł

Ceny biletów w dniu koncertu:

Płyta – 380 zł

Siedzące kat. 1 – 450 zł

Siedzące kat. 2 – 410 zł

Siedzące kat. 3 – 350 zł

Bilety do nabycia od 29 listopada, godz. 10:00, na stronach: shop.metalmind.com.pl oraz eventim.pl, a od 6 grudnia na ebilet.pl. Więcej informacji o wydarzeniu na stronach: metalmind.com.pl oraz na facebookowym profilu Metal Mind Productions.

ZOBACZ TAKŻE