Nowe Miasto Polesie – urokliwe osiedle w otoczeniu natury

Z „Bezpiecznym kredytem 2 %” lub bez. W stanie deweloperskim albo komfortowo „pod klucz”. Do zamieszkania lub na działalność usługowo-handlową. W Łodzi polecamy nowoczesne osiedle Nowe Miasto Polesie, które buduje ATAL, znany ogólnopolski deweloper z ponad 30-letnim doświadczeniem rynkowym.

4 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Nowe Miasto Polesie to największa, jak dotąd, w Łodzi inwestycja ATAL. W jej ramach powstało już 470 mieszkań i lokali usługowych, a kolejne są w budowie. W etapie IVb inwestycji zaprojektowano kilka budynków, w których łącznie znajdzie się 246 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach (od ok. 25 do 100 mkw.).

Architektura budynków będzie spójna z poprzednimi, a elewacje podkreśli klinkier, który wyróżni ten etap na tle wcześniejszych. Na wewnętrznych podwórkach zaplanowano liczne zielone nasadzenia, place zabaw, ławki oraz inne elementy małej architektury, w tym strefy wypoczynku dla dorosłych. Ponadto na jednym z dziedzińców powstanie bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

W sprzedaży, oprócz mieszkań etapu IV, są także lokale z etapów III a i III b inwestycji. Aktualną ofertę uzupełnia także 15 lokali usługowych o różnej powierzchni.

Osiedle Nowe Miasto Polesie wyróżnia się wysokim standardem mieszkań. Dbałość o detale, estetyka wykończenia wnętrz, atrakcyjne położenie - wszystko to sprawia, że inwestycja jest idealnym miejscem do życia.

Dzielnica Polesie to urokliwa enklawa zlokalizowana w południowo-zachodniej Łodzi. Okoliczne tereny zielone otoczą budynki i stworzą ciekawe tło dla osiedla. Rodziny docenią również bliskość szkół i przedszkoli. Osiedlowe sklepy czy pobliskie centrum handlowe Retkinia sprawi, że najbliższa okolica spełni zróżnicowane potrzeby. W rezultacie Nowe Miasto Polesie będzie łączyło wszystko, co niezbędne do aktywnego, a zarazem wygodnego życia w Łodzi.

Opcjonalnie klienci mogą wykończyć mieszkania „pod klucz” w ramach jednego z trzech pakietów ATAL Design. W inwestycji tej wiele mieszkań spełnia kryteria programu rządowych dopłat do kredytów, jak również jest objętych programem dewelopera „Czas na mieszkanie z kredytem 2%”. Daje on klientom gwarancję ceny i 60 dni, od momentu podpisania umowy deweloperskiej, na załatwienie z bankiem finansowania.

Więcej informacji w łódzkim Biurze Sprzedaży ATAL: ul. Drewnowska 43a lok. LB1
Kontakt: e-mail: bsmlodz@atal.pl; tel.: 42 632 23 43 lub 42 632 90 57.

ZOBACZ TAKŻE