Powstaje piłkarski plac zabaw na Widzewie. Zachwyci młodych piłkarzy i piłkarki [ZDJĘCIA]

W parku Widzewskim powstał niezwykły plac zabaw dla dzieci. Mieszkańcy już wkrótce będą mogli korzystać z nowej atrakcji, w której motywem przewodnim jest piłka nożna.

fot. ŁÓDŹ.PL
To miejsce zachwyci małych piłkarzy i piłkarki
8 zdjęć
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (8)

– Przed nami ostatnie poprawki i będziemy przechodzić do odbioru inwestycji. Planujemy, że w ciągu kilku najbliższych tygodni oddamy nową atrakcję do użytkowania – zapewnia Justyna Krakowiak, Zarząd Inwestycji Miejskich

Na nowym placu zabaw w Łodzi zostały zamontowane urządzenia wielofunkcyjne ze zjeżdżalnią, ruchomymi schodkami, wirującą huśtawką oraz zjazdem typu tyrolka. Pojawiły się również stół do gry w piłkarzyki, urządzenie do ćwiczeń koordynacji ruchowej oraz trampolina ziemna. Dodatkowo na nawierzchni zostały zamontowane cztery gry planszowe: twister, darts, klasy i alfabet. Największą atrakcją nowego placu zabaw jest jednak kula wspinaczkowa o grafice piłki nożnej o średnicy 1,6 m. Nie brakuje też ławek, koszy i stojaków rowerowych.

Gdzie znaleźć piłkarski plac zabaw?

Położony jest w Parku Widzewskim pomiędzy ulicami: Niciarnianą, Sobolową i aleją Piłsudskiego na terenie dzielnicy Widzew.

Inwestycja została zrealizowana w ramach łódzkiego Planu dla Osiedli. Jej wartość to 448 200,00 zł

ZOBACZ TAKŻE