Praca w Łodzi. Amerykański TaskUs zatrudni 100 osób. Co oferuje?

TaskUs, firma notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NASDAQ, jeszcze w 2022 r. otworzy swoje biuro w Łodzi. Na świecie zatrudnia ponad 35 tys. pracowników, w swojej łódzkiej siedzibie na początek zamierza zatrudnić 100.

fot. ENVATO ELEMENTS
TaskUs otworzy w Łodzi swoje biuro, w którym na początek zatrudni 100 osób

– Wybraliśmy Łódź ze względu na dynamiczną i różnorodną kulturę, gospodarkę opartą na usługach oraz wysoko wykwalifikowaną i wielojęzyczną kadrę – informuje spółka w komunikacie. 

TaskUs jest firmą BPO (skrót od ang. Business Process Outsourcing), globalnym dostawcą usług outsourcingu cyfrowego oraz nowej generacji obsługi klienta dla innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm. Wykorzystując opartą na chmurze infrastrukturę, obsługuje klientów z najszybciej rozwijających się sektorów, w tym mediów społecznościowych, handlu elektronicznego, gier, strumieniowego przesyłania mediów, dostaw artykułów spożywczych oraz towarzyszących im branż HiTech, FinTech i HealthTech. 

– Zdajemy sobie sprawę, że Łódź oferuje doskonałą jakość życia, którą TaskUs również zapewnia swoim pracownikom. Jednocześnie obecność w tym regionie i współpraca z lokalnymi talentami pozwoli na wzmocnienie usług wysokiej klasy (Ridiculously Good Service), które świadczymy dla naszych globalnych klientów – mówi Hemi Sehgal, wiceprezes ds. operacyjnych w TaskUs. – Planujemy dzielić się naszą kulturą „people-first” z mieszkańcami Łodzi, przyczynić się do rozwoju gospodarczego miasta i zmienić oblicze branży outsourcingowej w regionie.

TaskUs wynajmie w Łodzi biuro, które zacznie funkcjonować w II kwartale 2022 r. Ruszyła już rekrutacja nowych pracowników, na razie na kluczowe stanowiska oddziału w Łodzi. W początkowej fazie Amerykanie planują zatrudnienie około 100 pracowników, potem zamierzają zwiększyć ich liczbę.

Dlaczego warto pracować w TaskUs?

Oprócz wysokiej jakości usług w zakresie Digital Customer Experience Trust & Safety, konsultingu i AI, TaskUs cieszy się również w branży opinią firmy, który zapewnia swoim pracownikom najlepsze warunki pracy, pakiety świadczeń socjalnych, możliwości kształcenia i rozwoju kariery oraz programy rozwojowe. Firma posiada najlepszy w swojej klasie Zespół Wellness & Resiliency, który koncentruje się wyłącznie na dbaniu o dobre samopoczucie swoich pracowników. Task Us uruchomiła w 2021 roku globalny program zwrotu kosztów czesnego i rozwoju zawodowego, który wspiera pracowników w podnoszeniu ich kwalifikacji i umiejętności. Firma prowadzi także „Akademię” – wewnętrzny program certyfikacji i mentoringu dla osób, które planują zrobić kolejny krok w swojej karierze. Wszystkie te oraz wiele innych udogodnień będzie dostępnych także dla pracowników TaskUs w Łodzi.

ZOBACZ TAKŻE