Samoobrona dla kobiet w Łodzi. MOSiR Łódź zaprasza na darmowe zajęcia

Kolejna edycja warsztatów dla kobiet w ramach projektu „Bądź bezpieczna z MOSiR Łódź”.

Warsztaty z samoobrony dla kobiet w Łodzi. MOSiR Łódź zaprasza na darmowe zajęcia
Warsztaty z samoobrony dla kobiet w Łodzi. MOSiR Łódź zaprasza na darmowe zajęcia

Projekt obejmuje cykliczne zajęcia z samoobrony dla kobiet, które bezpłatnie prowadzi instruktor MOSiR, specjalizujący się w sztukach walki i samoobronie. Treningi samoobrony przeznaczone są dla Pań, które chcą zwiększyć swoje bezpieczeństwo w przypadku napaści. Na zajęciach poznają także zasady zachowania, które mogą pomóc w uniknięciu ataku.

Zajęcia fizyczne i podstawy prawne

Dodatkowo do współpracy przy realizacji projektu zaprosiliśmy Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Dzięki tej współpracy organizowane są spotkania z funkcjonariuszami Policji, którzy pokazują prawne aspekty dotyczące samoobrony, informują jak walczyć ze wszystkimi rodzajami przemocy, gdzie można się zgłosić, gdy doświadczyło się przemocy lub gdy jest się jej świadkiem.

Kiedy i gdzie?

MOSiR Łódź zaprasza na najbliższe spotkanie z przedstawicielem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji, które odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21, w dniu 23 listopada br. w godzinach 18:00 – 20:00. Następnie, chętne Panie będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach z technik samoobrony. Zajęcia są bezpłatne, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 536 777 610.

ZOBACZ TAKŻE