Spektakle Teatru Kamila Maćkowiaka z jesienną zniżką dla czytelników Łódź.pl

Teatr Kamila Maćkowiaka zaprasza na dwa spektakle w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego – „Zombi” oraz „Śmierć i dziewczynę”. Dla czytelników Łódź.pl przygotował specjalny kod rabatowy, dzięki któremu będzie można kupić bilety 20% taniej!

fot. Kateryna Shylo
Teatr Kamila Maćkowiaka

Zombi

„Zombi” opowiada historię trzech przystojnych i ambitnych, ale nie narzekających na zbyt wiele propozycji zawodowych aktorów. Postanawiają zatem wziąć sprawy w swoje ręce i napisać scenariusz do hollywoodzkiego, kasowego hitu kinowego. W tych rolach występują: Kamil Maćkowiak, Karol Puciaty i Mateusz Rzeźniczak. Spektakl w nieoczywisty sposób komentuje problem uchodźstwa, zapraszając widza do refleksji. Sztukę warto jednak zobaczyć nie tylko ze względu na aktualną, wręcz drapiącą w gardło treść, ale również dla nawiązującej do stand-upu formy, układającej się w zaskakujące, trans-teatralne show, gdzie pytania graniczne wypowiadane przez głównych bohaterów przeplatane są występami trzech kolorowych ptaków – drag queens: Lukrecji, Zicoli i Lady Brigitte.

Śmierć i dziewczyna

„Śmierć i dziewczyna” to nagrodzony Wiosłem Kultury 2020 spektakl na podstawie głośnej powieści Ariela Dorfmana o tym samym tytule, która doczekała się niezliczonych adaptacji teatralnych na całym świecie. W Polsce dramat ten reżyserowali m.in. Jerzy Skolimowski, Krzysztof Zanussi, Tomasz Obara, czy – w Teatrze Kamila Maćkowiaka – Waldemar Zawodziński. Łódzki spektakl został zbudowany wokół roli Jowity Budnik, znanej m.in. z ról w „Placu Zbawiciela” czy „Papuszy”. To jedyna okazja, żeby zobaczyć w naszym mieście jedną z najlepszych polskich aktorek.

Zniżka dla czytelników Łódź.pl

Specjalnie dla czytelników Łódź.pl Teatr Kamila Maćkowiaka przygotował zniżkę -20% na październikowe pokazy: „Zombi” 16 października o godz. 16:00 oraz „Śmierć i dziewczynę” 19 i 20 października o godz. 19:00. Cena biletów: od 49 zł (po zniżce 39,20 zł) do 87 zł (po zniżce 69,60 zł).

 

Jak kupić bilet ze zniżką?

1. Telefonicznie: 794 460 500 – od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–19:00.

2. E-mailowo – wysyłając wiadomość na adres bilety@fundacjamackowiaka.org. 

3. Internetowo – przez system rezerwacji biletów na stronie www.teatrmackowiaka.pl, wpisując kod rabatowy LODZPL20 na dole strony (po wpisaniu kodu należy kliknąć „Zatwierdź”).

ZOBACZ TAKŻE