Stoliknajuz.pl. Restauracje w Łodzi z rabatami! Zrób rezerwacje i korzystaj ze zniżek

Stoliknajuz.pl to nowa platforma zrzeszająca lokale z Łodzi i okolic, które mogą zamieszczać w niej korzystne oferty i promocje na swoje dania. Wszystko to w duchu „zero waste”, mającym na celu zapobieganiu marnowaniu żywności w restauracjach w Łodzi.

Pobierz aplikację i korzystaj z wyjątkowych rabatów w restauracjach, fot. stoliknajuż.pl
9 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (9)

Znane są już aplikacje, w których restauratorzy mogą oferować żywność z krótszym terminem przydatności do spożycia. Użytkownik otrzymuje wtedy jedzenie w okazyjnej cenie oraz „ratuje” je przed wyrzuceniem. Jest jednak jeden haczyk – takie strony działają jedynie z opcją na wynos. Naprzeciw temu wyszła strona stoliknajuz.pl.

Jak korzystać z platformy?

Co ważne, aplikacja daje nam możliwość skorzystania z promocji, w restauracjach w Łodzi i okolicach, na miejscu. Taki obiad czy kolacja na mieście nie będzie znacząco odbiegał od standardowej wizyty w restauracji. Jedyne, o czym trzeba wcześniej pamiętać, to rezerwacja stolika na stronie internetowej. Znajdziemy tam promocje dostępne tylko danego dnia, w określonych godzinach, ilości i miejscu. A płatność? Za posiłek zapłacimy tak jak zawsze, czyli po skończeniu jedzenia.

Skąd te rabaty?

Niekiedy restauracjom ciężko jest przewidzieć liczbę gości w danym dniu – czasem trudno jest znaleźć wolny stolik, a innym razem lokal świeci pustkami. W tym drugim przypadku kuchnia pozostaje z nadprogramową ilością jedzenia, która w formie oferty trafia na stronę.

Restauracje znane i nowe

Wśród ogłoszeń znajdziemy dobrze znane już łodzianom lokale: Restauracja Łódzka, Hamra, Da Grasso czy Ramki. Ale nie brakuje też nowości jak Santorini Restaurant oraz Ryba do ryżu. Promocje zmieniają się codziennie, dlatego warto wpadać na stronę kilka razy w tygodniu (lub częściej).

ZOBACZ TAKŻE