Targi Smart City Expo Poland przenoszą się do Łodzi z Warszawy. Co w programie imprezy?

Trzecia edycja największych w Polsce targów nowoczesnych technologii miejskich Smart City Expo Poland zorganizowana zostanie w Łodzi. Impreza odbędzie się w dniach 25 - 26 października 2022 r. w hali Expo, przy al. Politechniki 4.

fot. ŁÓDŹ.PL
Prestiżowe Targi Smart City Expo Poland zorganizowane zostaną w Łodzi

Targi Smart City Expo Poland to jedyne w Polsce wydarzenie międzynarodowe dotyczące zastosowania nowoczesnych technologii w usługach miejskich i w zarządzaniu miastem. W tym roku na targach swoje produkty i usługi zaprezentuje co najmniej 80 wystawców, wśród których znajdują się takie firmy jak T-Mobile, PolCard from Fiserv, Asseco Data Systems, Orange, Forprogress czy Wizlink. Jak co roku, można spodziewać się także przedstawicieli firm zagranicznych, z 4 kontynentów!

Łódź wygrała z Warszawą!

Nowością jest zmiana lokalizacji imprezy z Warszawy na Łódź.

 –Zdecydowaliśmy się na przeniesienie Smart City Expo Poland do nowoczesnego obiektu, jakim jest Expo Łódź, ze względu na propozycję wsparcia, jaką otrzymaliśmy ze strony miasta. Kierunki rozwoju Łodzi zarówno w zakresie infrastruktury miejskiej, jak i systemów zarządzania nią idealnie odpowiadają tematyce naszej imprezy – mówi Piotr Łyżeń, dyrektor targów.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będzie dwudniowa konferencja, poświęcona w całości zagadnieniom związanym z branżą smart city. W roli prelegentów wystąpią na niej przedstawiciele samorządów, świata nauki oraz największych polskich i zagranicznych firm dostarczających nowoczesne i innowacyjne rozwiązania i narzędzia dla miast. 

ZOBACZ TAKŻE