TASTE THE MUSIC LDZ. Topowe polskie gwiazdy wystąpią w Atlas Arenie

Już 10 grudnia w Atlas Arenie zagrają czołowi polscy artyści. Koncert zainauguruje nowy cykl muzycznych spotkań z topowymi twórcami rodzimej sceny muzycznej w całej Polsce. Na scenie pojawią się: Nosowska, Mrozu, Vito Bambino, Karaś/Rogucki, Muchy oraz Kaśka Sochacka.

fot. Kayax, Marlena Bielińska
Jedną z gwiazd TASTE THE MUSIC LDZ będzie Katarzyna Nosowska
4 zdjęcia
fot. Kayax, Marlena Bielińska
mat. prasowe
fot. Dagmara Szewczuk @dagsoon
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska to niekwestionowana królowa polskiej sceny alternatywnej i frontmanka legendarnego zespołu Hey, którego przeboje przez lata kształtowały gust muzyczny kilku pokoleń Polaków.

Mrozu

Mrozu to wszechstronny wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Artysta chętnie udziela się też podczas nagrań albumów czołowych raperów i wykonawców reggae oraz znany jest z przebojowych duetów, m.in. z Tomsonem, chórem Sound’n’Grace czy Flirtini.

Vito Bambino

Vito Bambino, poza solową karierą, szerszej publiczności znany jest jako wokalista grupy Bitamina. W 2021 r. – wraz z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło – stworzył trzon orkiestry Męskiego Grania.

Karaś/Rogucki

Karaś/Rogucki najpierw dali się poznać za sprawą coveru „1996” grupy T.Love, a następnie zaprezentowali próbkę autorskiego materiału publikując singiel „Bolesne strzały w serce”. Pierwsza płyta duetu, na której wybrzmiewają przestrzenne dźwięki, melodie czerpiące z łagodności lat 70. i radości płynącej z disco, to próba odejścia od mrocznych brzmień lat 80. i zimnej fali.

Muchy

Muchy to jeden z najważniejszych polskich zespołów reprezentujących tradycyjne, gitarowe granie z prawie 17-letnim doświadczeniem na klubowych i festiwalowych scenach. Przez te lata zespół zagrał setki koncertów, wydał kilka albumów studyjnych, specjalną płytę live z Jarocina i muzykę do filmu.

Kaśka Sochacka

Kaśka Sochacka w 2021 r. wydała swój debiutancki album „Ciche dni”. Zawarte na nim historie dotyczące m.in. relacji i walki z samą sobą, opowiedziane są z perspektywy kobiety, która próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Artystka jest tegoroczną laureatką prestiżowego rankingu „Gazety Wyborczej” – „Sanki”.

Impreza rozpoczyna się o godz. 17:00. Bilety są dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, <link http://www.ticketmaster.pl>www.ticketmaster.pl</link>. Posiadacze karty łodzianina upoważnieni są do rabatu – 10 zł na zakup jednego biletu. 

ZOBACZ TAKŻE