Wystawa bez tytułu na ASP w Łodzi. Zobacz prace młodych artystów i artystek

W Galerii Chimera (ul. Wólczańska 31) można oglądać nową wystawę Pracowni Obrazu w Przestrzeni Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi „bez_tytułu_7”.

Praca Mileny Sokołowskiej
Praca Mileny Sokołowskiej
3 zdjęcia
Praca Mileny Sokołowskiej
Praca KWAS
Praca Aleksandry Koniecznej
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Na wystawie prezentowane są prace siedmioro młodych artystów i artystek studiujących w Pracowni Obrazu w Przestrzeni na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Ekspozycja to ich prace graficzne, fotograficzne i malarskie, a także animacje – zbiór bardzo różnych postaw twórczych oraz technik artystycznych. Brak narzuconego z góry zadania czy techniki pozwoliły artystom na kompletną wolność wyboru formy. 

„bez_tytułu_7” podkreśla rezygnację z określonej tematyki wystawy. Zamiast tego przedstawia mieszankę różnych postaw, z których wyłania się interesujący obraz artystek i artystów poszukujących własnej tożsamości, indywidualnego języka oraz techniki najpełniej oddającej ich charakter i zainteresowania.

Na wystawie obejrzymy prace: Adama Kicińskiego, Aleksandry Koniecznej, Marty Kosior, Karola Skwarka, Klaudii Pieniak, Mileny Sokołowskiej i Soni Wróbel. 

Galeria działa od wtorku do piątku w godz. 11:00–18:00 oraz sobotę i niedzielę w godz. 11:00–17:00. Bilety: 4 i 6 zł. W czwartki wstęp wolny!

 

ZOBACZ TAKŻE