Zbliżają się Akademickie Targi Pracy w Łodzi. Warsztaty online, darmowe szkolenia i więcej

Już w środę, 27 kwietnia 2022 roku na platformie targowej online odbędą się Akademickie Targi Pracy. To możliwość spotkania się z przedstawicielami czołowych firm z regionu łódzkiego i nie tylko.

fot. Envato Elements
Niebawem rozpoczną się Akademickie Targi Pracy

Różnorodność firm biorących udział w targach sprawia, że każdy odwiedzający będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Wśród wystawców znajdziemy przedsiębiorców z branży informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej, spożywczej i wielu innych.

Jak co roku będzie można wziąć udział w darmowych szkoleniach tematycznych. Prowadzone będą przez specjalistów i praktyków z danych dziedzin. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy.

– Akademickie Targi Pracy w Łodzi to jedna z największych takich imprez w Polsce. W tym roku kolejny raz odbędą się online, ale jestem pewna, że już następne będą doskonałą okazją do spotkań i rozmów na stoiskach. Bardzo dziękuję Politechnice Łódzkiej i Uniwersytetowi Medycznemu w Łodzi za organizację tego wydarzenia. Dzięki Targom, wielu pracodawców znalazło dobrych pracowników, natomiast pracownicy znaleźli idealną pracę odpowiadającą ich wymaganiom. Także w tym roku życzę uczestnikom Targów nawiązania owocnych kontaktów i znalezienia wymarzonej pracy, a pracodawcom zdobycia utalentowanych pracowników – powiedziała prezydent miasta Łodzi, Hanna Zdanowska.

Uczestnictwo w Targach w targach jest bezpłatne. Można zarejestrować się online:

<link https://targipracy.wydarzeniaonline.pl/rejestracja-free/>targipracy.wydarzeniaonline.pl/rejestracja-free/</link>.

Więcej informacji o wirtualnych ATP dostępnych jest na: 

https://www.facebook.com/events/228414162801448

ZOBACZ TAKŻE