„Bag to School”. Aż 200 wyprawek szkolnych dla dzieci z rodzin zastępczych

Dwieście kompletnych wyprawek szkolnych trafiło do dzieci w rodzinach zastępczych dzięki piątej edycji akcji „Bag To School”, którą organizuje Many Mornings, łódzki producent skarpetek nie do pary, przy współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, EC1 Łódź i Centrum Administracyjnym Pieczy Zastępczej.

Bag to School - mat. pras.
Do dzieci trafiło 200 nowiutkich wyprawek szkolnych , mat. pras.
4 zdjęcia
mat. pras.
mat. pras.
mat. pras.
mat. pras.
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

W każdym plecaku znalazły się m.in. worki na buty, zeszyty, akcesoria plastyczne, piórniki z Harrym Potterem i kolorowe skarpetki Many Mornings.

– Program odpowiedzialności społecznej uruchomiliśmy już w pierwszym roku działania Many Mornings. To rdzeń naszego biznesu, ufundowany na potrzeby dzielenia się benefitami ze skutecznego prowadzenia działalności gospodarczej – mówi Maciej Butkowski, współzałożyciel skarpetkowej firmy. – Równe szanse w edukacji mają szczególne znaczenie społeczne. To na początku życiowej drogi rozwijają się nasze możliwości, by w przyszłości dosięgnąć marzeń.

Dzięki współpracy z EC1 Łódź wszyscy objęci akcją uczniowie mieli też okazję zwiedzić unikatową ekspozycję Centrum Nauki i Techniki.

„Bag to School” to dopiero początek działań na rzecz edukacji w ramach programu społecznej odpowiedzialności biznesu realizowanego przez Many Mornings. Wkrótce firma uruchomi stypendium dla najzdolniejszych projektantów i projektantek aplikujących na uczelnie wyższe.

ZOBACZ TAKŻE