Do Orientarium Zoo Łódź z bonem turystycznym. Do kiedy skorzystać?

Orientarium Zoo Łódź umożliwia płatność bonem turystycznym. Cena za wejście na teren obiektu oraz voucher gastronomiczny wynosi 105 złotych.

fot. Łacheta
Orientarium Zoo Łódź umożliwia płatność bonem turystycznym. Cena za wejście na teren obiektu oraz voucher gastronomiczny wynosi 105 złotych

Zwiedzający Orientarium ZOO Łódź mogą zapłacić za wejście bonem turystycznym. Bilet kosztuje 105 złotych, a w cenie jest wejście do ogrodu oraz voucher gastronomiczny do wykorzystania w restauracji „Pora karmienia”. Bilety dostępne są w kasie nr 6 i nr 2. Ważne są rok od daty zakupu i nie podlegają zwrotowi. 

Ważność bonu turystycznego została przedłużona do 31 marca 2023 roku.

Dlaczego warto wykorzystać bon w Orientarium Zoo Łódź?

Orientarium zajmuje powierzchnię blisko 10 pełnowymiarowych boisk piłkarskich. To największy tego typu obiekt, prezentujący faunę i florę Azji Południowo-Wschodniej, w Polsce i jeden z największych oraz najnowocześniejszych w Europie. Ponad 1300 ryb w strefie oceanicznej, najdłuższy tunel podwodny, 35 gatunków zwierząt w samym budynku Orientarium (a w całym Zoo ponad 550). Hodowane są tu gatunki, których w żadnym innym Zoo w Polsce nie zobaczymy. Są to między innymi krokodyle gawialowe, orangutany sumatrzańskie, jeżozwierze palawańskie, niedźwiedzie malajskie i riny gitarowe.

Podczas zwiedzania można obserwować pokazowe karmienia zwierząt, m.in. niezwykle widowiskową kąpiel połączoną z karmieniem słoni indyjskich, karmienie orangutanów sumatrzańskich, niedźwiedzi malajskich czy rekinów.

Orientarium Zoo Łódź jest czynne każdego dnia w godz. 9-19. Szczegóły dotyczące oferty znajdują się na stronie internetowej.

ZOBACZ TAKŻE