ŁÓDŹ przez duże “D”: zostań pacjentem Jutro Medical i zbadaj poziom witaminy D za darmo!

Tylko w listopadzie czytelnicy lodz.pl mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej: składając deklarację w przychodni POZ Jutro Medical w ramach NFZ otrzymają upominek - kod uprawniający do bezpłatnego badania poziomu witaminy D.

Przychodnia Jutro Medical pojawiła się na mapie Łodzi w kwietniu tego roku. Zlokalizowana przy ulicy Żeligowskiego 46 placówka oferuje w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej, obejmującą m.in. świadczenia zdrowotne, profilaktyczne, lecznicze i diagnostyczne. Każdy ubezpieczony w NFZ może skorzystać z oferty Jutro Medical, nie ponosząc dodatkowych kosztów!

Lekarz pierwszego kontaktu

Zatrudnieni w Jutro Medical interniści i lekarze rodzinni to pierwsza linia frontu w walce o zdrowie pacjenta. Wielu pacjentów nie zdaje sobie sprawy z tego, że w placówkach POZ mogą otrzymać pomoc i rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych, z którymi zwykle kierują się od razu do specjalistów. Zamiast czekać w długich kolejkach lub opłacać bez namysłu wizyty prywatne, warto w pierwszej kolejności umówić się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, który przeprowadzi szczegółowy wywiad, zleci kompleksowe badania i określi kierunek dalszych działań.

W wielu przypadkach okazuje się, że specjalista medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych - czyli właśnie lekarze tzw. pierwszego kontaktu - jest w stanie zdiagnozować problem, zalecić odpowiednie leczenie i kontrolować jego przebieg. Jeśli niezbędna jest wizyta u innego specjalisty, lekarz pierwszego kontaktu zadba o to, aby pacjent mógł udać się na nią już z wynikami badań, co może przyspieszyć diagnozę i sprawi, że pierwsza wizyta będzie bardziej owocna. A co jeszcze ważniejsze: określając wstępnie źródło i powód dolegliwości, wskaże pacjentowi specjalistę, który najlepiej zajmie się jego schorzeniem!

Przychodnie wolne od dyskryminacji

W Jutro Medical pacjenci spotkają się ze zrozumieniem, szacunkiem i rzetelnością personelu medycznego. Ta nowoczesna sieć przychodni o progresywnym podejściu stawia sobie za cel zapewnienie opieki zdrowotnej na poziomie premium w ramach NFZ. Zatrudniony w Jutro Medical personel medyczny jest wolny od uprzedzeń na tle płci, tożsamości płciowej, orientacji, wyglądu, stylu życia, poziomu sprawności psychofizycznej czy narodowości. Każdy pacjent może poczuć się tu bezpiecznie i mieć pewność, że zostanie wysłuchany.

Nowoczesna przychodnia Jutra

Pacjenci Jutro Medical korzystają z nowoczesnej aplikacji mobilnej, za pomocą której mogą umawiać wizyty lekarskie (stacjonarne i telemedyczne) i badania laboratoryjne, odbierać e-skierowania i e-recepty oraz sprawdzać wyniki badań. A wszystko to bez kolejek i konieczności dzwonienia do przychodni - sprawny system zarządzania rejestracją online sprawia, że pacjent może samodzielnie potwierdzić, odwołać lub zmienić termin wizyty, mając zawsze pewność, że zostanie przyjęty punktualnie. 

Online można także złożyć deklarację  w przychodni Jutro Medical - za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej pacjenci mogą dopełnić wszystkich formalności bezkontaktowo, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Jeśli ktoś woli jednak tradycyjne metody, może oczywiście złożyć deklarację w przychodni, a wizyty umawiać telefonicznie!

Zbadaj się za darmo!

Z uwagi na dużą liczbę pochmurnych dni w ciągu roku większość Polaków cierpi z powodu niedoboru witaminy D. Jej poziom można uzupełnić za pomocą leków i suplementów, jednak sięganie po nie bez uprzednio wykonanego badania może być niebezpieczne dla zdrowia.

Częstym objawem niedoboru witaminy D jest obniżenie nastroju, któremu towarzyszy uczucie zmęczenia, osłabienie i spadek odporności, a nawet symptomy depresji - dlatego przed sięgnięciem po jakiekolwiek leki i suplementy należy wykonać podstawowe badania i skonsultować je ze specjalistą. Badanie określające poziom witaminy D zlecone przez lekarza pierwszego kontaktu nie jest jednak refundowane przez NFZ. Dlatego właśnie Jutro Medical chce powitać nowych pacjentów specjalnym prezentem!

Na czytelników lodz.pl czeka w listopadzie specjalna oferta: każdy, kto złoży deklarację w Jutro Medical za pośrednictwem tego linka, otrzyma po dopełnieniu wszystkich formalności e-mail zawierający unikatowy kod wraz z instrukcją obsługi. Za jego sprawą nowi pacjenci będą mogli zrealizować badanie poziomu witaminy D za 0 zł*!

*Wartość badania: 71 zł.

ZOBACZ TAKŻE