Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet. Kup bilety na mecze w Łodzi!

Rozpoczęły się FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet Polska/Holandia 2022. W pierwszym meczu polska reprezentacja pokonała Chorwację 3:1. Mecz rozgrywany był w holenderskim Arnhem. We wtorek, 27 września, biało-czerwone zagrają kolejne spotkanie. Ich rywalkami będzie Tajlandia. Następnie zmierzą się z Koreą Południową (w środę, 28 września), Dominikaną (w czwartek, 29 września) i Turcją (w sobotę, 1 października).

fot. ŁÓDŹ.Pl
Dzięki premierowemu zwycięstwu Polki są blisko awansu do kolejnej fazy rozgrywek
2 zdjęcia
fot. ŁÓDŹ.Pl
fot. ŁÓDŹ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

Mecze reprezentacji Polski

Póki co, Polki swoje mecze rozgrywać będą w Gdańsku, jednak dzięki premierowemu zwycięstwu są blisko awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Ta odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie w dniach 4-8 października.

Inne mecze

Od czwartku, 29 września do 1 października nasze miasto gościć będzie reprezentacje grupy C: Kanadę, Kazachstan, Serbię, Niemcy, Bułgarię i Stany Zjednoczone. Mecze tej grupy rozegrane zostaną w Sport Arenie.

Bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet

Bilety na mistrzowskie spotkania cały czas są w sprzedaży. Kupować je można za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl. Ceny wejściówek zaczynają się od 20 złotych. Dla dzieci do lat 3 wstęp jest darmowy.

Łódź będzie jedynym miastem-gospodarzem, w którym mecze rozegrane zostaną w dwóch halach – Sport Arenie i Atlas Arenie. Łącznie w naszym mieście odbędzie się 25 meczów, najwięcej z polskich miast-gospodarzy światowego czempionatu.

ZOBACZ TAKŻE