Park Miliona Świateł. Powstał tu pierwszy w Polsce plenerowy, świetlny, escape room!

W parku Źródliska można nie tylko podziwiać największą w regionie świetlną wystawę - Park Miliona Świateł, ale też wziąć udział w rodzinnej przygodzie. Powstał tu pierwszy w Polsce, plenerowy świetlny park zagadek. 

Park Miliona Świateł Łódź
Park Miliona Świateł w Łodzi
12 zdjęć
Park Miliona Świateł Łódź
Park Miliona Świateł Łódź
Park Miliona Świateł Łódź
Park Miliona Świateł Łódź
Park Miliona Świateł Łódź
ZOBACZ
ZDJĘCIA (12)

Od soboty (19 listopada) wszyscy zwiedzający Park Miliona Świateł będą mogli przejść wraz z Białym Królikiem przez pierwszy w Polsce plenerowy, świetlny park zagadek. Na terenie zabytkowego parku Żródliska zostały ukryte interaktywne łamigłówki, tajemnicze symbole oraz specjalne rekwizyty, które składają się na przygodę i unikalne doświadczenie dla całej rodziny. Jest to innowacyjna i zarazem edukacyjna forma zwiedzania świetlnych iluminacji.

Plenerowy escape room w Parku Miliona Świateł

W momencie wejścia do parku razem z biletem każdy otrzymuje unikatowy link do gry, pozwalający na rozpoczęcie tajnej przygody „Uciekające godziny białego królika”. Kiedy jest się już w odpowiednim miejscu i czasie, należy wysłać specjalną wiadomość, będącą początkiem tajemniczej przygody. Przez całą zabawę gracze porozumiewają się za pomocą czata z Białym Królikiem, który jest przewodnikiem po kolejnych atrakcjach parku, przy okazji natrafiając na przeróżne wyzwania. Zadaniem graczy jest szukanie wskazówek, rozwiązywanie zagadek i odpowiadanie na pytania - dzięki temu przechodzi się przez kolejne etapy gry, na końcu której czeka nagroda ufundowana przez Kawiarnię Palmiarnia.

- Nowość, którą uruchamiamy w parku to połączenie gry miejskiej, przygody oraz zwiedzania multimedialnej wystawy w jednym. Oddajemy w ręce naszych gości pierwszy w Polsce plenerowy, świetlny escape room, którego akcja toczy się w baśniowym świecie Alicji. Teraz przychodząc do naszego parku każdy może wybrać rodzaj zwiedzania w formie normalnego spaceru czy też tajemniczej przygody w towarzystwie Białego Królika. Jest to świetna zabawa z wykorzystaniem ciekawej fabuły, świetlnej scenografii i spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu w gronie najbliższych – mówi Grzegorz Podogrocki prezes Multidekor S.A.

Park Miliona Świateł w Łodzi - bilety i godziny otwarcia

Park Miliona Świateł otwarty jest codziennie do końca lutego 2023 roku, w godzinach 17:00 - 22:00. Bilety do nabycia są w sprzedaży on-line www.parkmilionaswiateł.pl lub w stacjonarnej kasie parku czynnej w godzinach 17:00 - 21:00. Nowa atrakcja - gra plenerowa - będzie dostępna w parku od 19.11.2022 r. 

ZOBACZ TAKŻE