Remonty ulic na osiedlach w Łodzi. Przepiórcza z nową, utwardzoną nawierzchnią [ZDJĘCIA]

Drogi gruntowe, które nie mają odwodnienia, sprawiają mieszkańcom spore problemy. Dlatego na ul. Przepiórczej utwardzono nawierzchnię płytami, co pozwoli łodzianom na wygodny dojazd do domów.

Przepiórcza po remoncie
Ulica Przepiórcza zyskała nową, utwardzoną nawierzchnię
17 zdjęć
Przepiórcza po remoncie
Przepiórcza po remoncie
Przepiórcza po remoncie
Przepiórcza po remoncie
Przepiórcza po remoncie
ZOBACZ
ZDJĘCIA (17)

Ulica Przepiórcza utwardzona została od ul. Łabędziej do granicy ze Zgierzem. Prace przy utwardzeniu drogi zostały już zakończone. Pozostała do wyregulowania armatura wodociągowa.

Nowa nawierzchnia ul. Przepiórczej wykonana została z płyt YOMB. Prefabrykowane betonowe płyty stosuje się do budowy stałych i tymczasowych nawierzchni ulic.Płyty dostępne są w różnych wymiarach, objętościach i ciężarze, co pozwala na dostosowanie ich do konkretnego projektu i specyfiki powierzchni. Zapewniają utwardzenie drogi i dogodny dojazd do domów, a jednocześnie dzięki swojej strukturze pozwalają na odprowadzenie wody.

Remonty dróg gruntowych w Łodzi

Każdego roku przebudowywane są kolejne gruntowe ulice w Łodzi. Są to zarówno kompleksowe przebudowy z budową infrastruktury podziemnej (Reymonta czy Morgowa), jak również utwardzenia płytami czy asfaltem z poboczem z destruktu dla odwodnienia wody do rowów (Przepiórcza czy Wiskicka).

ZOBACZ TAKŻE