Remonty ulic w Łodzi przyspieszają! Pora na Krańcową i Nowe Górki [ZDJĘCIA]

Kolejne dwie osiedlowe ulice dołączają do puli remontowanych w Łodzi dróg. W czwartek (22 września) rozpocznie się długo wyczekiwana naprawa nawierzchni na ul. Krańcowej. Kilka dni później, w poniedziałek (26 września), robotnicy wejdą także na ul. Nowe Górki.

fot. ŁÓDŹ.PL
Zniszczoną nawierzchnię ul. Krańcowej zastąpi nowy, równiutki asfalt
11 zdjęć
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (11)

Remont Krańcowej

Mieszkańcy ul. Krańcowej zabiegali o wymianę nawierzchni na swojej ulicy, ponieważ jej stan ostatnio mocno się pogorszył. Uciążliwe jest to nie tylko podczas dojazdów do posesji, ale także dla kierowców, którzy wybierają tę ulicę jako skrót między ul. Złotno a Konstantynowską. Na ul. Krańcowej wymieniona zostanie konstrukcja drogi, na której położona zostanie nowa nawierzchnia. Powstaną także miejsca parkingowe. Prace rozpoczną się w czwartek (22 września). Na czas remontu ulica będzie zamknięta dla ruchu.

Remont ul. Nowe Górki

Nowa nawierzchnia pojawi się również na ul. Nowe Górki na Chojnach. Wykonana do tej pory z destruktu droga zyska nową asfaltową nawierzchnię. Wymieniona zostanie również konstrukcja drogi tak, aby mogła posłużyć mieszkańcom na lata. Prace na ul. Nowe Górki rozpoczną się w poniedziałek (26 września). Podczas ich prowadzenia ulica będzie zamknięta dla ruchu.

ZOBACZ TAKŻE