Targi Aktywności w Łodzi. Ruszyły konkursy dla grup szkolnych. Nagrodami sprzęt sportowy

Na każdego, niezależnie od wieku, kto chciałby spróbować swoich sił w sporcie, czekają organizatorzy pierwszych Łódzkich Targów Aktywności.

fot. UMŁ
Targi Aktywności w hali MOSiR Łódź. Konkursy dla szkół

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze sportem, zarówno amatorskim, jak i profesjonalnym, 25 września w hali sportowej przy ul. Skorupki będą czekały na Ciebie łódzkie kluby, stowarzyszenia i nieformalne grupy sportowe.

Do programu pierwszych Łódzkich Targów Aktywności trafiły konkursy dla szkół, w których do wygrania jest sprzęt sportowy. Organizatorzy przygotowali dla placówek konkurs, w którym można wybrać jeden z tematów i rodzajów wyzwania. Pierwsze to rekord szkoły w spalaniu kalorii w ramach tematu „Skąd bierze się energia?”. Drugie to blog w temacie „Zdrowy styl życia”, natomiast trzecie wyzwanie konkursowe polega na nakręceniu filmu na temat „Co robisz codziennie dla zdrowia?”.

Targi Aktywności Miejskiej – do kiedy się zgłaszać?

Do rywalizacji można się zgłaszać do 10 września, a szkoły mają czas na zrealizowanie zadania do 20 września. Laureatów poznamy na Targach Aktywności Miejskiej.

Konkursy czekają również na odwiedzających targi. Goście będą mogli spróbować swoich sił w rzucie do kosza, quizie wiedzy o łódzkim sporcie czy też odgadywaniu składu produktów używanych w sportowej diecie.

ZOBACZ TAKŻE