Boogie Cafe na Retkini. Kolorowe bistro idealne na śniadanie, lunch i... imprezę [ZDJĘCIA]

Boogie Cafe (ul. Wyszyńskiego 13) to kolorowe bistro na Retkini. Mieszkańcy tamtych okolic są szczęściarzami, bo od wczesnych godzin porannych mogą tu wpaść na śniadanie, lunch czy dobrą kawę i ciacho.

fot. Boogie Cafe
Boogie Cafe to świetne miejsce na śniadanie
7 zdjęć
fot. Boogie Cafe
fot. Boogie Cafe
fot. Boogie Cafe
fot. Boogie Cafe
fot. Boogie Cafe
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

Kto częściej bywa w Zgierzu, może kojarzyć Boogie Cafe z adresu al. Armii Krajowej 8. To siostrzana restauracja, która przyciąga gości przytulnym i jasnym wnętrzem. Robotę robią tutaj fotele z kolorowymi obiciami i zielone rośliny.

Menu Boogie Cafe

Pierwsza część menu to śniadania. Znajdziemy w nim omlety na słodko (omlet królewski zachwyci fanów słodkich śniadań) i słono, bajgle i owsianki – wszystko na co możemy mieć ochotę, aby z energią rozpocząć dzień. Bistro serwuje również lunche, od zup po makarony, oraz nowoczesne dania kuchni polskiej. Na szczególną uwagę zasługują desery. Witryna kusi kolorowymi monoporcjami, pączkami z włoską bezą czy ptysiami. Na deser trzeba znaleźć tutaj miejsce.

Chodź potańczyć!

Nazwa lokalu nie bez powodu zachęca do tańca (z ang. „boogie” oznacza „tańczyć”). Na co dzień z głośników wydobywają się dźwięki tanecznej muzyki, a raz na jakiś czas organizowane są tutaj wieczory taneczne i kameralne koncerty. W Boogie Cafe istnieje również możliwość zorganizowania przyjęcia. To dobre miejsce na urodziny, imieniny czy rodzinne świętowanie. W dni robocze bistro jest czynne w godz. 8:00–21:00, w sobotę i niedzielę otwiera się godzinę później, w drugi dzień weekendu zamyka się o godz. 20:00.

ZOBACZ TAKŻE