Gastrofaza przy Zachodniej 57, czyli street food dostępny aż do świtu! [ZDJĘCIA]

Spotkania ze znajomymi, długie wieczory na Pietrynie czy tańce do białego rana najczęściej kończą się wielkim głodem i poszukiwaniami ostatniego otwartego lokalu z czymś do jedzenia. Na szczęście Gastrofaza (ul. Zachodnia 57) przychodzi nam z pomocą. To pierwszy lokal w Łodzi czynny niemal do świtu.

fot. ŁÓDŹ.PL
To pierwszy lokal w Łodzi czynny niemal do świtu
8 zdjęć
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (8)

Rodzinny biznes

Gastrofaza może uratować głodnych imprezowiczów opcją na dowóz lub szybkim odbiorem osobistym. Druga możliwość jest dostępna w okienku w kształcie Pac-Mana, niedaleko Manufaktury.

Miejsce powstało z inicjatywy Igora Pietruszewskiego i jego brata. Pierwszy z nich znany jest z restauracji Kolorowe Gary (ul. Pańska 4, Rąbień k. Łodzi). To właśnie tam przygotowywane są składniki wymagające dłuższego gotowania.

Czego można się spodziewać w menu?

Tutaj królują „Lolki” – wypełnione po brzegi tortille, w których nawet placki przygotowywane są przez właścicieli. W planach są również te smakowe: z ostrymi przyprawami czy z posmakiem wędzonego smalcu. Stawiamy na kurczaka w panierce z nachosów z bekonem i serem cheddar lub nuggetsy w płatkach kukurydzianych z serem camembert w otoczce z serowych chrupków Cheetos oraz konfitury z cebuli.

Na jeszcze większy głód polecamy dobrać deser, czyli kokosowy krem z serka mascarpone z wiśniami na spodzie z kruchych ciastek.

Godziny otwarcia

Okienko czynne jest od poniedziałku do czwartku w godz. 16:00–2:00, w piątki i soboty w godz. 16:00–3:00, a w niedzielę od godz. 15:00 do 1:00. Zamówienia można składać telefonicznie (796 015 615) lub przez stronę www.gastrofaza.eu.

ZOBACZ TAKŻE