Targi Aktywności w hali MOSiR Łódź. Przyjdź i dowiedz się, jak rozpocząć aktywne życie

Gdzie nauczyć się pływać? Czy na bieganie nigdy nie jest za późno? Jak zdrowo się odżywiać? Na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdą się podczas Łódzkich Targów Aktywności.

fot. Paweł Łacheta
Targi Aktywności w hali MOSiR Łódź

Łódzkie Targi Aktywności

W niedzielę, 25 września, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Skorupki 21 odbędą się Łódzkie Targi Aktywności. Będzie to pierwsze w naszym mieście wydarzenie, którego cel to szerokie zaprezentowanie oferty łódzkich klubów i stowarzyszeń sportowych oraz podmiotów zajmujących się działalnością na rzecz aktywności fizycznej.

Wydarzenie dla każdego

Podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta ma być skierowana do osób w każdym wieku na najróżniejszych poziomach profesjonalizmu – od początkujących po chcących uprawiać sport wyczynowo. Targi będą też okazją do rozmów, dyskusji i porad specjalistów. Nie zabraknie warsztatów i pokazów różnych dyscyplin. Wezmą w nich udział byli i aktywni łódzcy sportowcy. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Fundacja Małgorzaty Niemczyk. Partnerami wydarzenia są uczelnie, Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz Łódzka Organizacja Turystyczna.

ZOBACZ TAKŻE